Taťjana Horká

Taťjana Horká

"Osobní stránky MUDr. Taťjany Horké."

"Mladí muži z AmnioN týmu jsou profesionálové každým coulem. Flexibilita, operativnost, úžasná kreativita je jejich vizitkou. Tito muži své práci rozumí, vypadá to, že s počítačem v ruce se už narodili. Přeji jim mnoho spokojených klientů."

Keramika z Rosic

Keramika Rosice

"Keramika Rosice nabízí výrobu a prodej točené užitkové keramiky a kameniny, drobných keramických dekorací, šperků, přívěsků apod."

"Děkuji AmnioN Teamu za profesionální přístup při přípravě a zpracování mých webových stránek. Veškeré moje požadavky a náměty byly rychle zpracovány k mé naprosté spokojenosti. Spolupráce s vaší firmou byla vstřícná a operativní."

Fantasy muzeum & galerie

Fantasy muzeum & galerie

"Fantasy muzeum je muzeum a galerie vystavující fantasy díla s volnou inspirací díly Julese Verna a režiséra Karla Zemana."

"Spolupráce s AmnioN týmem nás mile překvapila. Pánové jsou mladí, plní moderních nápadů, které dodají šmrnc každému webu. Komunikují rychle a vyřeší za klienta vše potřebné. Web nám vznikl rychle a bez starostí. Tenhle tým budeme určitě doporučovat dál, a i my, v případě potřeby, se na AmnioN tým opět rádi obrátíme."
White SVG wave White SVG wave

Spojte se s námi!

team@amnionweb.cz
+420 735 044 114
KONTAKT

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.